Tweede quiz-avond eindigt in nek-aan-nek-race

Hoewel kennis van de heilige schrift het fundament van de christelijke leer is, was er voor deelname aan de tweede editie van de quiz-avond beslist meer nodig dan bijbelkennis alleen. Maar liefst veertien teams gingen de strijd met elkaar aan. Ze kwamen vragen tegen over onder meer sport, muziek en diverse afbeeldingen.


“‘t Is wel pittig hoor”, zo oordeelde een van de deelnemers al na twee ronden. Door weinig puntenverschil werd het uiteindelijk een nek-aan-nek-race en moest er een bonusvraag aan te pas komen om het definitieve verschil te maken. Op het meest spannende moment verzorgde het kostersteam voor tromgeroffel. 


Het team ‘âlderlingen’ kwam uiteindelijk als beste uit de bus en kon meteen aan de slag met de hoofdprijs: gebak. 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *